ВІТАЄМО переможців конкурсу експериментальних робіт молодих дослідників науково-практичної конференції "Молодь та сучасні проблеми мікробіології і вірусології" - ІМВ НАН України 🇺🇦

09-11 листопада 2021 року за сприяння Ради молодих вчених на базі Інституту відбулася науково-практична конференція “Молодь та сучасні проблеми мікробіології і вірусології” (Young scientists Conference «Youth and modern problems of microbiology and virology»), у рамках якої було проведено конкурс експериментальних робіт молодих дослідників. З матеріалами конференції можно ознайомитися за посиланням.

Захід зареєстровано в ДНУ УкрІНТЕІ (посвідчення про реєстрацію №814 від 07 жовтня 2021 р.)

Виражаємо щиру вдячність за активну участь у роботі конкурсу експертам з нашого Інституту та інших організацій:

1. Андрієнко Олені Володимирівні – к.б.н., вченому секретарю Інституту мікробіології і вірусології НАН України

2. Броварській Оксані Степанівні – к.б.н., с.н.с. відділу біохімії мікроорганізмів

3. Гладкій Галині Василівні – к.б.н., н.с. відділу біології екстремофільних мікроорганізмів

4. Гнатюк Тетяні Тарасівні – к.б.н., н.с. відділу фітопатогенних бактерій

5. Головань Анні Володимирівні – к.б.н., м.н.с. відділу репродукції вірусів

6. Кістеню Олександру Григоровичу – к.б.н, с.н.с. відділу фізіології промислових мікроорганізмів

7. Клочку Віталію Вікторовичу – к.б.н., с.н.с, с.н.с. відділу антибіотиків

8. Кушкіній Аллі Іванівні – к.б.н., с.н.с. відділу молекулярної генетики бактеріофагів

9. Тимошок Наталії Олександрівні – к.б.н., відділу проблем інтерферону та імуномодуляторів

10. Титовій Людмилі В’ячеславівні – к.б.н., с.н.с., с.н.с. відділу загальної та ґрунтової мікробіології

Установи, представники яких взяли участь у конференції:

1. Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України, м. Київ;

2. Київський національний університет імені Тараса Шевченко, ННЦ «Інститут біології та медицини», м. Київ;

3. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ;

4. Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН, м. Чернігів

5. Дніпровський державний медичний університет, м. Дніпро

6. Івано-Франківський національни медичний університет, м. Івано-Франківськ

7. Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова, м. Вінниця

За рішенням експертної комісії було відзначено 11 доповідачів, які стали переможцями конкурсу:

1. БУЛИГІНУ ТЕТЯНУ ВОЛОДИМИРІВНУ “Biological and functional activity of Azospirillum brasilense lipopolysaccharidess” (відділ біохімії мікроорганізмів)

2. ВАСИЛЮК ОЛЬГУ МИКОЛАЇВНУ “Influence of cultivation condition for organic acids production by Lactobacillus plantarum” (відділ фізіології промислових мікроорганізмів)

3. ГАВРИЛЮК ОЛЕСЮ АНАТОЛІЇВНУ “Taxonomic position of copper-resistant microorganisms of the extreme ecosystems” (відділ біології екстремофільних мікроорганізмів)

4. ГАМОВУ ДАР’Ю ДМИТРІВНУ “Сharacterization of the bacteriophage active against Рroteus genus bacteria” (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

5. ГОВОРУХУ ВІРУ МИХАЙЛІВНУ “Simultaneous treatment of solid and liquid organic waste via spatial succession of microbial communities” (відділ біології екстремофільних мікроорганізмів)

6. ЗЛАТОГУРСЬКУ МАРИНУ АНАТОЛІЇВНУ “A broad-host-range lytic Erwinia phage KEY with exopolysaccharide degrading properties” (відділ молекулярної генетики бактеріофагів)

7. ЛІПОВУ ІННУ ІГОРІВНУ “Screening of lactic acid bacteria by its ability of rye flour fermentation” (відділ фізіології промислових мікроорганізмів)

8. ЛОБОДУ МАРІЮ ІВАНІВНУ “Olyene antibiotics and phytohormones biosynthesis by Streptomyces netropsis ІМV AC-5025 under the complex action of exogenous indole-3-carbinol and β-sitosterol” (відділ загальної і ґрунтової мікробіології)

9. ПОЛЯКОВУ АЛІНУ ВОЛОДИМИРІВНУ “Metabolomics-assisted draft metabolic network reconstruction of Priestia endophytica UCM B-5715” (Лабораторія біологічних полімерних сполук, Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

10. ХАРЧУКА МАКСИМА СЕРГІЙОВИЧА “Metabolic and genomic dissimilarities of Priestia endophytica strains, fluorescent pigment producers” (відділ антибіотиків)

11. ШАБЛІЙ ОЛЕКСАНДРУ ВІТАЛІЇВНУ “Рurification of toxic leachate by methanogenic microorganisms” (відділ біології екстремофільних мікроорганізмів, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського)

Рекомендовано до друку у Мікробіологічному журналі без затримки (статті оформлені за правилами журналу), а також відзначено Товариством мікробіологів України роботи:

1. ГАМОВОЇ ДАР’Ї ДМИТРІВНИ “Сharacterization of the bacteriophage active against Рroteus genus bacteria” (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

2. ЛОГОШИ ОЛЬГИ ВОЛОДИМИРІВНИ “Biosynthesis of phytohormones by strain of Mesorhizobium ciceri ND-64” (Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН)

3. ЦЕХМІСТЕР ГАННИ ВІКТОРІВНИ “Identification of Plectosphaerella melonis isolated from cucumber plants in Ukrainе” (Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН)

Також вітаємо учасників конкурсу і бажаємо всім подальших успіхів в науковій діяльності.

Рада молодих вчених ІМВ НАН України


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Powered by Google Translate