Участь співробітників Інституту у 11th International Conference on Environmental Management, Engineering, Planning and Economics (CEMEPE 2024)&SECOTOX Conference - ІМВ НАН України 🇺🇦

16–20 червня 2024 року відбулась 11th International Conference on Environmental Management, Engineering, Planning and Economics (CEMEPE 2024)&SECOTOX Conference, острів Лефкада, Греція.

На міжнародній конференції були представлені роботи провідних науковців та фахівців з різних куточків світу у сфері охорони довкілля.

Основні питання, які розглядалися на конференції, включали:

  • Інноваційні технології очищення води та повітря
  • Управління відходами та їх утилізація
  • Відновлювальні джерела енергії та енергоефективність
  • Планування міської інфраструктури та сталий розвиток
  • Економічні аспекти екологічної політики та планування

На заході було представлено більше 300 наукових робіт (матеріали доповідей та постери), учасники конференції обмінювалися досвідом та результатами новітніх досліджень. Серед спікерів були відомі вчені та експерти з університетів, дослідницьких центрів та організацій, таких як MIT, Оксфордський університет, Національний технічний університет Афін, та інші.

Співробітники Інституту приймали участь у роботі конференції з усними доповідями та постерними презентаціями. Наталія РИБАЛЬЧЕНКОстарший науковий співробітник відділу антибіотиків виступила з усною доповіддю на тему «Algicidal strain of Bacillus velezensis IMV B-7571 for controlling harmful algal blooms» та постерною презентацією у співпраці з Інститутом рибного господарства НААН України: N. Matviienko, S. Skrotskyi, N. Rybalchenko «Аn integrative approach to the development of probiotic tecnologies in acqualture». Сергій СКРОЦЬКИЙзавідувач лабораторії біотехнології мікробного синтезу; Ольга ВАСИЛЮК, старший науковий співробітник та Людмила ХОМЕНКО, старший науковий співробітник лабораторії спільно з колегами з Інституту рибного господарства НААН України та литовськими колегами з Центру дослідження природи представили результати своєї роботи в рамках міжнародного проєкту «Creating a Strategy for Assessing and Restoring War-affected Aquatic Ecosystems (SPS MYP G6085)». Ольга ВАСИЛЮК виступила з усною доповіддю на тему «Biological activity of lactic acid bacteria isolated from sterlet (Acipenser ruthenus) and atlantic sturgeon (Acipenser oxyrinchus)». Проєкт за супроводу НАТО має на меті сприяти відновленню природних водних екосистем та аквакультурних ферм в Україні, а також значно знизити негативний вплив війни на глобальні зміни клімату та пом’якшити її економічні та соціальні наслідки.

Категорії: Конференції

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *