Коронавірусна хвороба 2019 (COVID-19) - ІМВ НАН України 🇺🇦

Наукові співробітники Інституту мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України про коронавірус SARS-CoV-2 та його мутації. 

26 березня 2020 р. на Facebook-сторінці Телеканалу Україна відбувся ПРЯМИЙ ЕФІР лекції “Коронавіруси – міфи та реальність” завідувача відділу репродукції вірусів Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України, члена робочої групи з проблем (наслідків) поширення коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні  к.б.н. Світлани Загородньої.
Подивитись лекцію можна за посиланням: https://www.facebook.com/kanalukraina/videos/253766325632921/
Переглянути презентацію в форматі pdf.

2 квітня 2020 року на сайті інформаційного агентства «Твоє Місто» було опубліковано інтерв’ю старшого наукового співробітника відділу інтерферону та імуномодуляторів  Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України кандидата біологічних наук Надії Жолобак, присвячене дії коронавірусу на організм людини та його мутаціям.

Детальніше на сайті: http://tvoemisto.tv/exclusive/my_maiemo_shans_unyknuty_epidemii_naukovytsya_pro_diyu_koronavirusu_ta_yogo_mutatsii_107764.html

Вчена-вірусолог Надія Жолобак: “Вірус “не зацікавлений” в смерті людини, його “завдання” – не вбити, а максимально довго існувати в довкіллі” 

Детальніше на сайті НАН України http://nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=6239

Інтерв’ю Надії Жолобак сайту https://www.obozrevatel.com/ukr/ “Коронавірус і грип: вірусолог розповіла, як можна і як не варто протистояти вірусам”
https://www.obozrevatel.com/ukr/health/pulmonology/koronavirus-i-grip-virusolog-rozpovila-yak-mozhna-i-yak-ne-varto-protistoyati-virusam.htm
https://www.obozrevatel.com/ukr/health/pulmonology/koronavirus-i-grip-virusolog-rozpovila-yak-mozhna-i-yak-ne-varto-protistoyati-virusam1.htm

Відео інтерв’ю Надії Жолобак “Проблема не в коронавирусе, а в общей системе здравоохранения и образования”: 

Відео інтерв’ю о коронавирусе: ”Не нужно бояться, что человечество не выживет”

Відео інтерв’ю “Паника вокруг китайского коронавируса во многом надуманна” 

Categories: Other

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *