Співробітники Інституту – захисникам Батьківщини - ІМВ НАН України 🇺🇦

Вже понад рік в нашому Інституті всі охочі у вільний від роботи час долучаються до плетіння маскувальних сіток для Збройних Сил України.
Наші співробітники постійно виготовляють сітки на замовлення наших військових, у тому числі для медичної служби в/ч А4118, воїнів із в/ч А1048, 100-тої окремої бригади територіальної оборони й багатьох інших.
Ініціаторами та організаторами цієї діяльності виступили працівники нашої інститутської бібліотеки. Із початку цього року вони увійшли до складу волонтерського центру селища Хотів. Наші колеги пройшли тренінг з плетіння спеціальним способом і тепер виготовляють сітки, згідно запитів ЗСУ, певних розмірів і кольорів, з урахуванням місцевості.
Виготовлення сіток інститутські волонтери успішно поєднують з виконанням своїх професійних обов’язків. Для плетіння намагаються використовувати кожну вільну хвилину, обідню перерву, післяробочий час.

Усвідомлення того, що ця діяльність допомагає зберігати безцінне людське життя та військову техніку, та наблизити перемогу надихає наших колег – вони вдосконалюють свою майстерність та швидкість: кожного тижня з-під рук майстринь виходить нова, така довгоочікувана та необхідна для наших героїчних захисників на фронті сітка

Categories: Other

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *