Аверком - ефективний інсектицит - ІМВ НАН України 🇺🇦

Унікальний біологічний інсекто- акари- нематицид з рістстимулювальною, антистресовою та адаптогенною дією для санації ґрунту, передпосівної обробки насіння, розсади і вегетуючих рослин

АВЕРКОМН ̶ високоефективний полікомпонентний метаболічний біопрепарат призначений для отримання екологічно безпечної продукції шляхом передпосівної обробки насіння або обприскування вегетуючих культур: овочевих, злакових, технічних, декоративних, лісових і плодово-ягідних, їстівних грибів, з метою захисту від шкідників, стимуляції росту та індукції системної стійкості рослин до несприятливих факторів довкілля.

Діючою основою АВЕРКОМУН є комплекс природних мажорних авермектинів А1, А2, B1 и B2 (0,01%), виділених з ґрунтового стрептоміцета Streptomyces avermitilis. Вони проникають в організм шкідників і нематод кишковим або контактним шляхом, проявляють безповоротну нервово-паралітичну дію. АВЕРКОМН єдиний авермектинвмісний препарат природного походження без хімічних модифікацій, що дозволяє уникнути появи резистентності у шкідників. 

Унікальністю АВЕРКОМУН є наявність у його складі природного збалансованого комплексу фізіологічно активних речовин продуцента: амінокислоти, вітаміни групи В, ліпіди (фосфоліпіди, стерини, жирні кислоти, у тому числі арахідонова), фітогормони-стимулятори (ауксини, цитокініни, гібереліни, брасиностероїди), а також полісахарид біологічного походження хітозан, який підсилює фітостимулюючу та імуномодулюючу дію препарату як до фітопатогенів, шкідників, так і до посухи, заморозків тощо. АВЕРКОМН  інтенсифікує розвиток рослин; захищає від хвороб, шкідників  і стресів; підвищує урожайність с/г  культур (на 15-38%); поліпшує продуктивність і якість врожаю; покращує супресивність  ґрунту та його агрохімічні та фізичні показники. 

Спосіб застосування

АВЕРКОМН перед застосуванням необхідно ретельно перемішати до утворення однорідної емульсії! Передпосівну обробку насіння здійснюють за день або в день посіву. Тривале зберігання робочого розчину не допускається. Опти-мальний температурний режим внесення препарату -+15°С+35°С в ясну, суху, безвітряну погоду. Вихід персоналу на поля  через 1-2 доби після обробки.

Для обробки 1 т насіння 10-25 мл біопрепарату розводять в 10 л води кімнатної температури. У такому ж розчині замочують розсаду на 2-12 годин. Для вегетуючих рослин в найбільш інтенсивні фази їх  росту з метою підвищення системної стійкості  – 20-50 мл на 150-250 л води.  Проти комах і шкідників біопрепарат застосовують по мірі їх появи в розрахунку 200-500 мл на 1 га, в залежності від виду. Для знезараження ґрунту застосовують розчин препарату з розрахунку 1-3 мл АВЕРКОМУН на 1 л води. Цим розчином обробляють ґрунт перед висадкою розсади (за 1-3 доби), рівномірно проливаючи лунку об’ємом 100-200 мл робочого розчину або 200-300 л розчину з розрахунку на 1 га. 

АВЕРКОМН сумісний з агрохімікатами і мікробними біопрепаратами в бакових сумішах і не вимагає додаткових витрат на внесення. Можна застосовувати з прилипачем і додавати в робочий розчин поверхнево активні речовини. Відповідає санітарно-гігієнічним нормам, не викликає забруднення навколишнього середовища, малотоксичний для теплокровних тварин і людини, помірно токсичний для бджіл, швидко розкладається у навколишньому середовищі, що дозволяє використовувати його за 48 годин до збору врожаю.

Умови зберігання

Біопрепарат випускається в пластикових флаконах. Термін зберігання препарату 2-3 роки за температури від -10 до + 30°С.

Зв’язатися з нами