Мікробіологічний журнал - ІМВ НАН України 🇺🇦
Мікробіологічний журнал

МІКРОБІОЛОГІЧНИЙ ЖУРНАЛ (ISSN 1028-0987) видається з 1934 р, входить до бази даних SCOPUS та реферується в PubMed. МЖ − українське наукове рецензоване видання, яке приймає до розгляду оригінальні експериментальні статті та аналітичні огляди з мікробіології та вірусології, а також персоналії, огляди останніх наукових подій (конгресів, симпозіумів, конференцій, тощо) та рецензії на наукові видання.

МЖ висвітлює найбільш актуальні дослідження в галузі загальної, ґрунтової, технічної та медичної мікробіології, фізіології промислових мікроорганізмів, експериментальної мікології, теоретичних та прикладних аспектів вірусології, генетики, біохімії та молекулярної біології мікроорганізмів, виробництва нових біологічно активних речовин мікроорганізмів, а також біотехнології та охорони довколишнього середовища з використанням мікроорганізмів.

МЖ виходить один раз на два місяці. Видання складається з розділів Експериментальні роботи, Методи, Літературні огляди, Історія науки, Ювілеї і Дати, Хроніка, Рецензії. До розгляду приймаються статті на українській, російській та англійській мові.

Докладніше дивіться сайті журналу: http://microbiolj.org.ua/ua/