II Міжнародна наукова конференція “Мікробіологія та імунологія – перспективи розвитку в XXI столітті” - ІМВ НАН України 🇺🇦
14 -15 КВІТНЯ 2016 РОКУ, М.КИЇВ, УКРАЇНА

             Вельмишановні колеги!
14-15 квітня 2016 року Інститут мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України брав участь у Другій міжнародній науковій конференції “Мікробіологія та Імунологія – перспективи розвитку в ХХІ столітті”, яка відбулася на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ННЦ «Інститут біології», кафедра мікробіології та загальної імунології).

 В рамках роботи конференції наші колеги були залучені в організаційному комітеті, а саме: проф., академік НААНУ В.П.Патика, проф., д.б.н., І.К.Курдиш, д.б.н., Сафронова Л.А, ст.н.с., к.б.н., Фоміна М.О., а також ними були підготовлені доповіді для пленарних та секційних засідань. Молоді дослідники та аспіранти інститут також взяли участь у секційних засіданнях на яких презентували результати своєї дослідницької діяльності (Булеца Н.М., Булигіна Т.В., Грабова Г.Ю., Письменна Ю.Б., Ткаченко К.С..
   Під час урочистого закриття конференції всі учасники були відзначені сертифікатами про участь, а Грабова Ганна Юріївна та Булеца Наталія Михайлівна були відзначені дипломами першого ступеня за усні доповіді.

Категорії: Конференції

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *