Виставка-презентація наукових досягнень академічних установ - ІМВ НАН України 🇺🇦

З 29 травня по 8 червня 2023 року Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України (ІМВ НАНУ) брав участь у виставці – презентації наукових досягнень академічних установ, яка відбулася в Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України. Свої розробки для зміцнення обороноздатності і безпеки держави, а також для військової медицини представили 43 наукові установи Академії.


Були представлені наукові розробки Інституту медичного призначення, а також мікробні технології для відновлення України від наслідків війни (біоремедіації ґрунтів та очищення водойм від забруднень, спричинених війною). В ІМВ НАНУ розроблено біопрепарати на основі мікроорганізмів, здатних до розкладання стійких токсичних хлорорганічних, фосфорорганічних полютантів та азотовмісних циклічних пестицидів, а також складних органічних забруднень, таких як нафта, нафтопродукти, паливно-мастильні матеріали.


Виставку відвідали високоповажні гості – Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, начальник Генерального штабу Збройних сил України Сергій Шаптала, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та його перший заступник – Олег Можний, міністр освіти і науки України Оксен Лісовий та заступник Міністра освіти і науки України Денис Курбатов, заступник Міністра оборони України Володимир Гаврилов, віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації – Михайло Федоров, заступник Міністра цифрової трансформації Георгій Дубинський, представники медичної служби Генерального штабу ЗСУ, госпітальєри та волонтери.


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *