Меморандум про співробітництво з Державною організацією «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» - ІМВ НАН України 🇺🇦

12.06.2023 року Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН (ІМВ НАНУ) України підписав Меморандум про співробітництво з Державною організацією «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» (IP офіс).
Метою Меморандуму є координація зусиль у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності, трансферу технологій та комерціалізації результатів наукових досліджень, подальший активний розвиток мережі TISC (Technology and Innovation Support Center), а також сприяння у розбудові інноваційного середовища, фахової підготовки фахівців у даній сфері, сприяння створенню умов для розвитку інноваційної екосистеми.

На базі Інституту відкрили Центр підтримки технологій і інновацій (TISC). Це дозволить залучати Інститут до спільних тематичних конференцій та тренінгів. Окрім того, надасть можливість враховувати пропозиції Інституту про зміни до законодавства в сфері інноваційної діяльності, а також сприятиме отриманню правових рекомендацій щодо охорони та захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності (ІВ) та їх ефективної комерціалізації. На цьому наголосив заступник директора IP офісу Ігор Паренчук.

У ході зустрічі колеги з IP офісу та ІМВ НАНУ погодили план співпраці в сфері охорони інтелектуальної власності та деякі питання правового захисту комерціалізованих в Інституті об’єктів ІВ. Намічені конкретні кроки подальшої координації дій щодо трансферу наукових розробок Інституту в медичній галузі. Обговорювались також питання щодо охорони авторських прав статей та колективного управління авторськими правами на наукові твори.


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *