В Інституті відбулась нарада щодо питань створення вірусних вакцин - ІМВ НАН України 🇺🇦

Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України ініціювало нараду щодо питань створення вірусних вакцин. У зустрічі, яка відбулася в Інституті мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України 25 липня 2023 року, взяли участь Ігор Володимирович Кузінзаступник Міністра охорони здоров’я України, Головний державний санітарний лікар України; Лясковський Тарас Михайлович начальник Фармацевтичного управління МОЗ України; представники фармацевтичних компаній ПрАТ «Лекхім» – Президент та голова Наглядової ради Печаєв Валерій Костянтинович та Ренський Михайло Олександрович – заступник Генерального директора з питань розвитку співпраці з міжнародними організаціями та розробки нових препаратів.


На зустрічі зав. відділу репродукції вірусів Загородньою Світланою Дмитрівною та зав. лабораторії біотехнології та мікробного синтезу Скроцьким Сергієм Олександровичем були представлені результати науково-дослідних робіт щодо розробки технології створення сучасних противірусних вакцин для відновлення галузі виробництва вітчизняних препаратів для імунопрофілактики та лікування інфекційних захворювань, що виконувалися в Інституті за підтримки ПрАТ «Лекхім».
Окрім цього, присутні були ознайомлені з діяльністю Інституту в галузі мікробіології, вірусології та біотехнології.
Підсумком зустрічі став узгоджений учасниками наради план спільних дій щодо шляхів підтримки подальшого розвитку цих біотехнологій державою, зокрема МОЗ України.

Категорії: ПодіїРізне

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *