Учені Інституту представили свої розробки на виставці безпекових технологій «SECURITY 2.0» - ІМВ НАН України 🇺🇦

4-5 жовтня 2023 року Інститут мікробіології і вірусології  ім. Д.К. Заболотного НАНУ взяв участь у виставці «SEСURITY 2.0» та форумі «Безпечна громада. Обладнання, споруди й системи захисту життя. Розмінування територій України. Сучасні технології та обладнання»,  який відбувся у виставковому центрі «ACCO Іnternational»

Security 2.0 — це місце, що об’єднує представників влади, керівників компаній, державний сектор та бізнес, міжнародні компанії, експертів в галузі безпеки для обговорення питань реагування в надзвичайних ситуаціях, прогнозування майбутнього, демонстрації технологій майбутнього покоління та двостороннього співробітництва.

Стенд Інституту відвідували представники військових відомств, волонтерських організацій та парамедики.

Відвідувачі виставки були ознайомлені з науковими  розробками Інституту для загоєння ран та функціонального харчування для оздоровлення військовослужбовців в період реабілітації після поранень.

Крім того, представлялися напрацювання наукових співробітників Інституту стосовно біотехнологій очистки та відновлення забруднених унаслідок воєнних дій ґрунтів та води від токсинів, вибухових речовин та  ракетного палива.


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *