Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні аспекти мікробіології, вірусології та біотехнології у воєнний та післявоєнний час» - ІМВ НАН України 🇺🇦

15-16 листопада 2023 року в Інституті мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні аспекти мікробіології, вірусології та біотехнології у воєнний та післявоєнний час» («Modern aspects of microbiology, virology and biotechnology in war and post-war period»). Конференція мала гібридний формат та транслювалася на платформі ZOOM, що дало змогу об’єднати учасників з різних куточків Європи. Крім вітчизняних науковців, у конференції взяли участь науковці з Польщі, Туреччини, Іспанії, Словаччини, Румунії та Угорщини.

Ознайомитись з матеріалами конференції можна за посиланням: Abstract book of the International Scientific and Practical Conference “Modern aspects of microbiology, virology and biotechnology in wartime and post-war period”

Конференції відкрилася пленарною сесією, на якій було заслухано доповіді провідних українських та закордонних науковців. Далі насичена програма передбачала два секційні засідання, постерну сесію та конкурс робіт молодих науковців. За два дні учасники конференції заслухали 9 пленарних та 19 секційних доповідей, а також 16 презентацій робіт молодих науковців. Крім того, на постерній сесії було представлено 8 постерних доповідей.

Загалом на адресу організаціного комітету надійшло 152 тези, що після ретельного розгляду рецензентами увійдуть до електронної збірки матеріалів конференції. Організаційний комітет висловлює вдячність Олесі Гаврилюк, Марічці Златогурській, Вірі Говорусі, Ользі Василюк, Олені Андрієнко, Марії Дімовій, Ірині Скороход, Лідії Бабенко, Надії Ямборко та Ніні Олейновій, які люб’язно погодились рецензувати отриманні тези. 

В рамках конференції Рада молодих вчених ІМВ НАН України провела конкурс робіт молодих дослідників. Загалом 16 молодих вчених представили свої наукові результати. Доповіді конкурсантів оцінювалися експертами за такими критеріями як актуальність, наукова новизна, методологічний рівень виконання, якість представлення результатів дослідження, тощо. Висловлюємо щиру вдячність експертам Наталії Борзовій, Людмилі Титовій, Людмилі Максименко, Ользі Повниці, Галині Гладкій, Наталії Тимошок, Тетяні Гнатюк, Олександру Кістеню, Ніні Пархоменко, Сергію Сирчіну, Наталії Рибальченко, Івану Щербатенко та Людмилі Поліщук за їх вклад у розвиток наукової молоді інституту. За результатами експертного оцінювання переможцями конкурсу визначено наступних учасників:

Категорія «Учасники, які мають науковий ступінь к.б.н. або доктора філософії»

І місце – Марічка Златогурська
ІІ місце – Марія Лобода
ІІІ місце – Марія Дімова

Категорія «Аспіранти»
І місце – Надія Шевчук
ІІ місце – Поліна Заремба
ІІІ місце – Андрій Заремба

Категорія «Студенти»
І місце – Яна Маляренко
ІІ місце – Валерія Новальська
ІІІ місце – Aнна Толоконова

Вітаємо всіх переможців конкурсу молодих дослідників та бажаємо їм нових досягнень! Висловлюємо вдячність адміністрації Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України за сприяння у проведенні заходу. Оргкомітет також щиро вдячний Андрію Чоботарьову, Олексію Левчуку та Ігору Грецькому за технічну підтримку події.


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *