Проєкт "Екосистема інноваційних технологій" - ІМВ НАН України 🇺🇦

Співробітники Інституту прийняли участь у експертному обговоренні Інноваційної стратегії України та подолання перешкод у технологічному розвитку Українського Bio-tech cектору.
Проект робиться Міністерством цифрової трансформації в межах впровадження державної Стратегії Інновацій із з залученням британського уряду, щодо проблематики та перспектив розвитку українського ВіоТесh сектору.

В процесі роботи було проведено експертне обговорення серед представників технологічного сегменту біотехнологічного сектору України:
-заслуханий і опрацьований матеріал зі стану даного сегменту економіки у світі і в Україні.
-обговорені і сформовані пропозиції до державних установ і закордонних партнерів з питань підтримки розвитку біотехнологій в нашій державі.

Розглядався широкий спектр питань що стосуються сучасного стану розвитку біотехнологій у медицині, фармацевтиці, ветеринарії, харчовій промисловості і аграрному секторі України. Сподіваємося, що наша праця сьогодні принесе свій маленький результат і принаймні у багатьох українців що мають дотичність до агросектору, наприклад, з’явитися мобільний застосунок “агродія” що дозволить у реальному часі вирішити ряд питань з прогнозування епіфітотій, оцінки якості пошкоджених земель і практичних шляхів їх біоремедіації тощо.
Взагалі покращиться зв’язок між науковими установами і агробізнесом за рахунок, наприклад, створення онлайн платформ. Покращиться законодавча база, що регулює правові відносини у даному секторі і зміниться на ліпше контроль за якістю біопродукції що циркулює на цьому ринку. І взагалі біотехнології стануть одним із тих локомотивів, що витягне потяг української економіки у воєнний і після воєнний період і дозволить нам ефективно інтегруватися з європейський простір.
Перефразовуючи класика світ і Україну врятують біотехнології!
Все буде Україна!

Категорії: ПодіїРізне

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *