Участь Інституту у Дні IP&Innovations Hub (Національний хаб інтелектуальної власності) - ІМВ НАН України 🇺🇦

25 квітня Центр підтримки технологій та інновацій міжнародної мережі, створений в Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України (Technology and Innovation Support Center – TISC), прийняв участь у IP@INNOVATION HUB в межах заходів,  присвячених Дню інтелектуальної власності, проведених Національним офісом інтелектуальної власності України.

Захід відкривали – Ендрю ЧАЙКОВСЬКИЙ, директор Відділу підтримки технологій та інновацій ВОІВ (онлайн); Віталій КІНДРАТІВ, заступник міністра економіки України; Олена ОРЛЮК, очільниця IP офісу України; Валерій КОРОЛЬ, віцепрезидент Торгово-промислової палати України.

Олена ВАСИЛЕНКО – представниця TISC Інституту в панельній дискусії представила перші здобутки Центру та виклики з якими стикається Інститут у ході ліцензійної діяльності. Розповіла присутнім про особливості функціонування Депозитарію непатогенних промислових та промислово перспективних штамів мікроорганізмів, що діє на базі Інституту.

Олена підкреслила важливість його діяльності для розвитку різних секторів економіки, де застосовують мікробні біотехнології та для науки в цілому. Подякувала IP офісу України та Відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій ІР офісу за підтримку у вирішення юридичних питань у сфері охорони майнових прав інтелектуальної власності Інституту.

Розширення ринку мікробних біотехнологій, де штами мікроорганізмів є об’єктом інтелектуальної власності, невпинний розвиток науки ставить перед науковими співробітниками, спеціалістами сфери інтелектуальної власності, юристами нові завдання, тому сподіваємося на плідну співпрацю з IP офісом України для розвитку вітчизняної науки, інноваційної діяльності та на благо України.

Категорії: Події

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *