Науковці Інституту представили доповіді на науково-практичній конференції "Антибіотикорезистентність від причин формування до стратегії стримування" - ІМВ НАН України 🇺🇦

3–4 травня 2024 року на базі ДВНЗ «Ужгородського національного університету» пройшла науково-практична конференція “Антибіотикорезистентність від причин формування до стратегії стримування”

У якій прийняли участь науковці нашого Інституту:

Лариса САФРОНОВА, д.б.н., ст.наук. співробітник, заступник директора з наукової роботи Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України виступила з усною доповіддю «Пробіотики як альтернативна антимікробна терапія».

Лідія АВДЄЄВА, д.мед.н., ст.наук. співробітник, завідувачка відділу антибіотиків Інституту мікробіології та вірусології НАН України зробила доповідь «Моніторинг антибіотикорезистентності в системі інфекційного контролю».

Олександр БАЛКО, к.б.н., старший науковий співробітник відділу антибіотиків, Інститут мікробіології та вірусології НАН України представив доповідь «Антибіотикорезистентність Pseudomonas aeruginosa і шляхи її подолання».


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *