Агро-освітня подія «ПОЛЬОВИЙ АГРОКОНСИЛІУМ 28.06.-10.07.2024» - ІМВ НАН України 🇺🇦

Завідувачка відділу загальної та ґрунтової мікробіології ІМВ НАН України, доктор біологічних наук Людмила БІЛЯВСЬКА взяла участь в унікальній агро-освітній події: «ПОЛЬОВИЙ АГРОКОНСИЛІУМ 28.06.-10.07.2024», що відбувалась в рамках благодійної ініціативи «Світ відбудовує українське село».

Подія передбачала польовий скаутинг та теоретичну конференцію за участі провідних світових та вітчизняних агро-експертів.

Фахові експерти у рослинництві провели комплексні аналізи на полях України на наявність проблем та недоопрацювань у технологічних картах.

Учасники відвідали 8 фермерських господарств по всій Україні, де вони провели польовий скаутинг на 24 полях. У кожному полі було викопано шурф для детального аналізу ґрунту, кореневої системи, а також надземної частини рослин. Це дозволило експертам з США, Німеччини та країн Нової Зеландії обговорити та діагностувати агрономічні проблеми і розробити стратегії їх контролю.

Після завершення польових візитів відбулась дводенна конференція у Вінницькій області, де іноземні та вітчизняні фахові експерти підвели підсумки своїх спостережень. Вони представили ґрунтовні аналізи виявлених на українських полях проблем, порогів шкодочинності та запропонували теоретичні та практичні рекомендації для їх вирішення і недопущення в майбутньому.

Іноземні консультанти поділились секретами адаптації західних агротехнологій до українських умов та запропонували практичні рекомендації щодо покращення технологічних карт кожного із 8 господарств.

Географія події охопила Волинську, Рівненську, Черкаську, Кіровоградську, Вінницьку, Полтавську та Львівську області.

За підсумками участі у польовому агроконсиліумі, сумісно із ліцензіатом Інституту – Інноваційною компанією «Біоінвест-Агро» на чолі з її директором Андрієм ЛИТОВЧЕНКО опублікована стаття у журналі The Ukrainian Farmer №8 (176) 2024 року під назвою – «На шляху до біореволюції», де висвітлено основні аспекти важливості застосування біологічного захисту рослин та ґрунту у тому числі особливості складових аграрних технологічних карт.


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *